Dwudzieste piętro - grudzień 2021

Dziś Sylwester.
Ciekawe czy dzisiaj w tym apartamencie fajerwerki będzie się oglądało patrząc w górę, w bok, a może w dół i spoglądało na kolorowe eksplozje z góry? Bądź co bądź jesteśmy na 20 piętrze, w samym sercu Poznania.
Fajerwerki cieszą w Sylwestra, ale #meble z firmy Euro-Stol dla tych ludzi są radością na co dzień! To istna PETARDA!
Styl zdecydowanie odmienny od poprzednio przedstawionej realizacji. Minimalizm i prostota! Dąb i grafit to niezaprzeczalnie dobre połączenie. Odważne wnętrze, wielkie lustra i futurystyczne oświetlenie! Tym razem przyszło nam realizować meble kuchenne, meble łazienkowe, salon oraz garderobę. Coraz częściej nasze realizacje to wyposażenie całych mieszkań i domów. Powód jest prosty - gdy trafisz do Nas z surowym projektem Twojego domu czy mieszkania możesz liczyć na wsparcie w wykończeniu każdego pomieszczenia. Wysoka zabudowa w pralni? Meble do spiżarni? Nowoczesne biuro? Proszę bardzo! A może meble do pokoju dziecięcego? Nie ma sprawy!
Masz w głowie jakiś pomysł? A może trafiłeś na ciekawą inspirację i chciałbyś pozmieniać tylko parę szczegółów? Spokojnie... damy radę!
Tym razem na zdjęciach przedstawiamy duży wycinek całej realizacji, a kuchnię bardziej szczegółowo przedstawimy w kolejnym poście.
W Nowym Roku życzymy Ci samej pomyślności!
A może w Twoim wnętrzu odpalimy kolejną petardę?
Zapraszamy!
31 stycznia 2022

EURO-STOL P.P.H.U.

Producent mebli

ul. Dobrepole 9, 61-324 Poznań

tel./fax. +48 61 871 99 04

e-mail:

Zapraszamy na:  

© 2021r. www.euro-stol.eu