Współpraca - zamówienia

 

informacje techniczno-handlowe dla zamawiających

 

Szanowni Państwo! Aby skrócić czas oczekiwania na zamawiane produkty prosimy o szczegółowe i czytelne opisy zamawianych frontów co ułatwi i jednocześnie pozwoli usprawnić realizację zamówień. W tym celu prosimy używać formularzy zamówień dostarczonych przez naszą firmę oraz dokładne przeczytanie wszytskich informacji dostępnych poniżej.

Dokumenty do pobrania

16 września 2021
W przypadku frontów z płyty MDF lakierowanych na kolor jednobarwny istotne jest podanie:  a) kolor lakieru (dokładne oznaczenie) - paleta ICA, RAL, NCS  b) połyskowość lakieru (połysk, półmat, mat)  c) typ frezu - wykończenie krawędzi z naszego próbnika, widoczne na zdjeciach w dziale Fronty meblowe: F1 (FAZA 45° 10mm) F2 (FAZA 20° 20mm) F4 ("MYDEŁKO") Kr (frez tworzący uchwyt krawedziowy ) R0 (brak frezu - front na ostro - krawędź
16 września 2021
Domyślnie fronty fornirowane wykonywane są na bazie surowej płyty wiórowej oklejane są dwustronnie wybranym typem okleiny modyfikowanej wraz z krawędziami i lakierowane lakierem podkładowym i nawierzchniowym półmatowym lakierem bezbarwnym (tak jak w próbniku).   Istnieje możliwość na specjalne życzenie za dopłatą 10zł/m2 użycie płyty MDF jako bazy dla frontów w okleinie modyfikowanej Fronty fornirowane mogą być również lakierowane w wysokim połysku co związane będzie z dopłatą 30% za jedną wybraną płaszczyznę.
16 września 2021
Są to fronty na bazie płyty wiórowej w okleinach naturalnych, zatem są niepowtarzalne - do wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju mebli. Są przeciwieństwem oklein naturalnych modyfikowanych przedstawionych wyżej, w których uzyskuje się dużą powtarzalność wzorów i kolorów. Tutaj powtarzalność otrzymuje się w obrębie jednej paczki forniru pozyskanej z jednego pnia drzewa. Wielkość paczki może wahać się w zależności od gatunku i wielkości danego drzewa od kilku do około 30m².
16 września 2021
Na każdym zamówieniu powinny znaleźć się informacje: Nazwa firmy (nazwisko i imię) zamawiającego Bezpośredni kontakt do osoby składającej zamówienie (telefon, telefon komórkowy, e-mail) Data i numer zamówienia, które ułatwią Państwu ew. zapytania o stopień realizacji danego zamówienia, a nam ew. wyjaśnienia brakujących informacji niezbędnych do produkcji itp. Proponujemy numerację nr / rok lub nr / miesiąc / rok Gdyby któreś informacji zabrakło ZAWSZE kontaktujemy się z Państwem - lecz czasami
16 września 2021
Po około 1-2 dni roboczych zamówienie trafia na produkcję (nie dotyczy terminu EXPRESS) i po tym okresie wszelkie korekty traktowane są jako nowe zamówienie, a klient będzie obciążony kosztem zużytych materiałów i zrealizowanych etapów produkcji. W przypadku gdy zamówienie nie trafiło jeszcze na produkcję zmiany zostają wprowadzone nieodpłatnie, a termin realizacji pozostaje bez zmian.
16 września 2021
Większość zamówień na fronty realizowana jest w terminie około 20-25 dni roboczych czyli 4-5 tygodni, jednak ze względu na okresowe przerwy w dostawach modyfikowanych oklein naturalnych i innych przyczyn niezależnych od firmy EURO-STOL termin może ulec wydłużeniu.
16 września 2021
Nie posiadamy programu "STANDARD". Każdy element realizowany jest na podstawie zamówienia w praktycznie dowolnych wymiarach, jednak z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z technologii, używanych materiałów i parku maszyn. Fronty fornirowane: wymiary maksymalne: 2490mm x 1290 mm Fronty lakierowane: wymiary maksymalne: 2780mm x 1300 mm Przy zamawianiu dużych frontów prosimy wziąć pod uwagę ograniczenia transportowe jak również informację poniżej.
16 września 2021
Jedyna możliwość współpracy z nami to odbiór własny zamówionego towaru. Nie wysyłamy frontów i innych elementów firmami spedycyjnymi.
16 września 2021
Wszystkie reklamacje są rozpatrywane indywidualnie. Klient odbierając towar ma obowiązek sprawdzić stan ilościowy i jakościowy i najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych powinien zgłosić zauważone nieprawidłowości. Podstawą do reklamacji jest złożenie pisemnego zgłoszenia reklamacyjnego i dostarczenie wadliwych produktów do oceny. W szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość nadesłania fotografii w wysokiej rozdzielczości o prawidłowej ekspozycji na którym wyraźnie widać zauważoną wadę.
16 września 2021
Fronty mogą być kwestionowane odnośnie jakości ich wykonania wyłącznie przed poddaniem ich obróbce mechanicznej, nie później jak w terminie 5 dni od daty odbioru. Na wady nie powstałe z winy użytkownika udziela się 12 miesięcy gwarancji. Producent udziela gwarancji 12 miesięcy od daty sprzedaży na eksploatację frontow. Gwarancji nie podlegają wady będące skutkiem użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub ich niewłaściwego montażu oraz wynikłe na skutek działnia niekorzystnych czynników zewnętrznych np.:
16 września 2021
1. Powierzchnie frontów należy regularnie czyścić miękką, wilgotną tkaniną typu mikrofibra przy zastosowaniu łagodnych środków czyszczących (np. wody z płynem do naczyń, płynu do mycia szyb). 2. Do czyszczenia frontów nie należy używać detergentów o silnym działaniu, rozpuszczalników, twardych gąbek oraz płynów i past zawierających środki ścierne Uzyte płyny nie mogą zawierać węglowodorów aromatycznych, estrów, ketonów lub alkoholu powyżej 25%. Ponadto nie zaleca się używania płynów wyprodukowanych na bazie octu.
01 września 2021
Fronty fornirowane - Formularz Zamówienia (XLS). Formularz zamówienia na fronty fornirowane arkusz kalkulacyjny do wypełniania i nadsyłania mailem. Liczy powierzchnię zamawianych formatek, a w zakładce WYCENA na podstawie otrzymanego cennika można zamówienie wstępnie samodzielnie wycenić. Fronty lakierowane - Formularz Zamówienia (XLS). Formularz zamówienia na fronty lakierowane arkusz kalkulacyjny do wypełniania i nadsyłania mailem. (xls) Liczy powierzchnię zamawianych formatek, a w zakładce WYCENA na podstawie otrzymanego cennika można zamówienie wstępnie samodzielnie

EURO-STOL P.P.H.U.

Producent mebli

ul. Dobrepole 9, 61-324 Poznań

tel./fax. +48 61 871 99 04

e-mail:

Zapraszamy na:  

© 2021r. www.euro-stol.eu